Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Stacji Benzynowej- Prudnik

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Stacji Benzynowej

Miejsce pracy: Prudnik
Numer. Ref.: PS/15/14

Opis stanowiska:
Praca na stacji benzynowej w terminie od 27.10.2014 do 31.10.2014 w godzinach: 11:00- 20:00 (łącznie 45 godzin). Zbiórka odbędzie się pierwszego dnia akcji, tj. 27.10.2014 o godz. 10:00. Pracownik weźmie udział w akcji, której celem jest poinformowanie klientów o stanie opon (pomiar ciśnienia oraz bieżnika) oraz przeprowadzenie krótkiego wywiadu z kierowcą na tematy związane z oponami.

Obowiązki:
- zmierzenie ciśnienia i bieżnika w oponach samochodowych,
- wprowadzenie wyników pomiaru ciśnienia do systemu,
- przeprowadzenie ankiety z uczestnikami akcji,
- wręczenie ulotek uczestnikom akcji,
- zbieranie i pakowanie wszystkich materiałów promocyjnych.

Wymagania:

- Dyspozycyjność w dniach: 27.10.2014 - 31.10.2014,
- Otwartość i komunikatywność
- Mile widziany status osoby uczącej się bądź studiującej,

Oferujemy:

- Zatrudnienie oparte na podstawie umowy zlecenie od 27.10.2014 do 31.10.2014,
- Wynagrodzenie 12 zł brutto/ godzinę,
- Niezbędne wyposażenie w miejscu pracy,
- Miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail Biura Adecco w Opolu:

barbara.stasiak@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Pazdziernik, 2014  15:10

Identyfikator: 525673

Wyświetleń: 4069