Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca manualna

Szczecin

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) poszukuje pracownika dla jednego ze swoich klientów w markecie do wykładania towaru.

Mile widziani: Panowie.

Opis stanowiska:
- zliczanie produktów
- wykładanie produktów

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy od ZARAZ
- posiadanie obuwia BHP.

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy
- szkolenie wprowadzające

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Oferta pracy tymczasowej.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Sierpien, 2016  10:47

Identyfikator: 591347

Wyświetleń: 2562